فیلتر آب تصفیه کن در سایت تصفیه آسا

فیلتر آب تصفیه کن در سایت تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

فیلتر آب تصفیه کن در سایت تصفیه آسا

فیلتر آب تصفیه کن در سایت تصفیه آسا

آیا شرکت تصفیه آسا به جز فروش فیلتر تصفیه آب خدمات تعویض فیلتر هم دارد؟

بله، شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از تکنسین های فنی متخصص در سراسر تهران و کرج خدمات تعویض فیلتر در محل نیز انجام میدهد که میتوانید به صورت 24 ساعته با تماس با کارشناسان فروش درخواست خرید فیلترهای آب خانگی خود را ثبت نمایید.

دستگاه تصفیه آب آسا

کدام یک از فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند تعویض فیلتر هستند؟

تمام مراحل و فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه کننده آب شما نیاز در زمان های مشخص نیاز به تعویض دارند که با اولین خرید فیلتر تصفیه آب از تصفیه آسا در لیست مشتریان قرار داده شده و زمان سرویس های بعدی به شما اطلاع رسانی میگردد.

انواع مدل دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا چند مرحله فیلتر تصفیه آب دارند؟

عمدتا دستگاه های تصفیه آب موجود شامل پنج الی هشت مرحله فیلتر آب تصفیه کن هستند که همگی در زمان های استاندارد نیاز به تعویض پیدا میکنند.

آیا میتوانیم به تعداد مراحل فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اضافه کنیم؟

بله، در زمان ثبت سفارش تلفنی یا خرید اینترنتی میتوانید درخواست خود را همراه با اضافه کردن فیلتر مراحل ششم هفتم و هشتم ثبت نمایید و از طرح تبدیل دستگاه 5 و 6 مرحله ای خود به دستگاه 7 و 8 مرحله ای تصفیه آب بهره بگیرید.

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده و ارائه دهنده انواع فیلتر تصفیه آب تایوانی در ایران بوده که به شما عزیزان امکان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب و خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب را ارائه میدهد. شما عزیزان برای سرویس و تعویض صافی های دستگاه خود تنها لازم است تا عکس و مدل دستگاه خود را به کارشناسان فروش تصفیه آسا اعلام فرمایید تا محصولات استاندارد دستگاه شما به همراه خدمات سرویس و تعویض در محل شما انجام گردد. کیفیت فیلتر آب تصفیه در واقع مستقیم ترین نقش در کیفیت آب خروجی دستگاه تصفیه کننده آب را دارد به همین جهت شرکت تصفیه آسا با ارائه محصولات تایوانی کربن 100 درصد گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل و همچنین ارائه ممبران های اصلی فیلمتک Filmtec و گلد تورای Gold Toray که 13 لایه ریزبافت میباشند افزایش کیفیت آب تصفیه شده خروجی دستگاه شما را تضمین میکند. برای ثبت سفارش و خرید فیلتر تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید یا در صفحه هر محصول فرم سفارش آنلاین را پر نموده تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار نمایند. لازم به ذکر است که تصفیه آسا در سراسر تهران و کرج خدمات تعویض در محل نیز ارائه مینماید ضمن این که تعویض صافی های دستگاه امری اصولی بوده و نیاز به کربن گیری، هواگیری و آب بندی کامل دستگاه میباشد پیشنهاد میکنیم در صورتی که در این زمینه تخصص و اطلاعات فنی ندارید درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت امر شما انجام گردد. قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی بر اساس زمان تعویض، کیفیت مواد استفاده شده تولیدی و وارداتی و کشور سازنده آن تعیین میگردد. متاسفانه در بازار، محصولات و صافی های دستگاه تصفیه آب تقلبی بسیار زیادی وجود دارند که از رنج قیمت 20 الی 80 هزار تومان عرضه و به فروش میرسند که توانایی تصفیه ی درست آب را نیز ندارند و کیفیت آب آشامیدنی بعد از جایگزین کردن با صافی های جدید کاهش پیدا خواهد کرد. برای مثال کربن به کار رفته در مراحل دوم سوم و پنجم میبایست کربن گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل باشد تا به درستی به حذف کلر و آب شیرین کن بپردازد اما پک های تقلبی جای کربن از آنتراسیت که تنها دانه های سیاه هستند پر شده و کلر آب را جذب نخواهند کرد. فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی عرضه شده در شرکت تصفیه آسا با کیفیت درجه یک و ساخته شده از مواد استاندارد جهت حفظ سلامت بدن انسان همراه خواهد بود. انواع فروشگاه های آنلاین هستند که پک های ارزان قیمت تقلبی در اختیار شما قرار میدهند. توجه کنید که محصولات بی کیفیت به دستگاه شما آسیب رسانده و منجر به کاهش کیفیت آب تصفیه شده خواهد شد. نکته مهم دیگری که از خدمات ارزنده شرکت تصفیه آسا محسوب میشود این است که شما عزیزان میتوانید در زمان تعویض دستگاه خود درخواست خود را ثبت نموده تا فیلتر دستگاه آب شیرین کن خانگی قلیایی کننده آب آشامیدنی مرحله هفتم و فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز مرحله هشتم نیز به دستگاه شما اضافه شود. در واقع این طرح، طرح تبدیل دستگاه 5 و 6 مرحله ای به دستگاه 7 و 8 مرحله ای آب تصفیه کن میباشد که کیفیت آب خروجی شما را دو چندان خواهد نمود. همچنین قطعات دیگر دستگاه شما همچون شیرهای برقی و مخزن ذخیره نیز بررسی میگردد. بسیار مشاهده شده که در زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن فشار آب خروجی دستگاه مشتریان کم بوده و نیاز به تعویض مخزن تصفیه آب نیز داشتند که کارشناسان فنی همراه خود تمام قطعات و وسایل مورد نیاز برای سرویس دستگاه شما را دارند.

فیلتر تصفیه آب خانگی تصفیه آسا

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی در واقع عمل اصلی در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام میدهند. هر فیلتر آب در هر مرحله طبق توانایی مشخص، املاح مضری از آب آشامیدنی شهری را حذف و تصفیه مینماید تا سختی آب آشامیدنی نرمال و استاندارد برای سلامت بدن انسان شود. توجه داشته باشید که شما حتی اگر از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز استفاده نمایید میبایست تعویض فیلتر تصفیه آب خود را در زمان های منظم انجام دهید تا کیفیت آب خروجی تصفیه شده کاهش پیدا نکند، همچنین رسوبات با تعویض دیر صافی ها وارد قطعات دستگاه شما خواهد شد و میتواند به پمپ و قطعات دیگر دستگاه آسیب وارد نماید. برای مثال باز نشدن فیلتر دستگاه تصفیه آب ناشی از رسوب کردن شن و ماسه و گل و لای به قطعات دستگاه میشود که در این صورت هوزینگ مراحل پایینی یا اتصالات مراحل بالایی دستگاه شما جرم گرفته و درست باز نمیشوند. دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خانگی در مراحل اول دوم سوم در دستگاه های پمپ و مخزن دار، در واقع پیش تصفیه محسوب میگردند و املاح درشت آب را تصفیه مینمایند. ممبران اسمز معکوس، که اصلی ترین فیلتر آب تصفیه کن خانگی محسوب میشود و سختی آب آشامیدنی را با حذف املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… کاهش میدهد تا تی دی اس آب آشامیدنی تصفیه شده به زیر 100 که استاندارد سلامت بدن انسان است کاهش یابد. فیلترهای تصفیه آب مراحل پنجم تا هشتم نیز با حفاظت از املاح مفید موجود در آب آشامیدنی و افزایش سطح اکسیژن و ph قلیایی کننده آب، خواص مثبتی برای نوشیدن آب تصفیه شده در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

تعویض فیلتر تصفیه آب

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مدل های شش 6 مرحله ای، هفت 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و هشت 8 مرحله ای اکسیژن ساز، همگی نیاز به بررسی اصول و قواعد خاص خود را دارند و در صورتی که در این امر فنی نباشید، می‌تواند به قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی و خود شما صدماتی وارد نماید. عدم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی نیز در زمان‌های مناسب باعث اشباع و کثیف شدن فیلتر آب تصفیه کن می‌گردد و منجر به کاهش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده شما خواهد شد. برای ثبت درخواست خدمات تعویض فیلتر با کارشناسان فروش تصفیه آسا شماره 02177167717 تماس حاصل فرمایید.

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب

همان‌طور که در بالاتر به شما عزیزان توضیح دادیم، پیشنهاد ما برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارتباط با کارشناسان فروش و ثبت درخواست تعویض فیلتر است؛ زیرا انجام مراحل تعویض فیلتر یک کار فنی محسوب می‌شود و چون دستگاه دارای پمپ برقی و با آب سر و کار دارد باید نکات اصولی و روش صحیح این امر در نظر گرفته شود. طریقه تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب به شرح زیر و به صورت مرحله به مرحله انجام می‌گیرد. توجه کنید که این مراحل یک به یک انجام شود تا مشکلی برای دستگاه شما به وجود نیاید. در آینده فیلم تعویض فیلتر تصفیه آب نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا به طور کامل بتوانید با نحوه عوض کردن فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای و بالاتر آشنا شوید.

ابتدا برای شروع این امر سعی کنید از دستکش‌های محکم برق استفاده نمایید زیرا پیش آمده است که به علت باز نشدن فیلتر تصفیه آب، نیاز به زور بیشتر برای باز کردن حوزینگ‌های پایینی وجود دارد و برای این منظور ممکن است دستان شما آسیب ببیند.

شیر ورودی استیل دستگاه تصفیه را ببندید. شیر ورودی یک شیر گازی در سایز 1/4 است که به شلنگ تصفیه آب متصل شده و آب آشامیدنی را وارد دستگاه شما خواهد کرد. این شیر به وسیله یک سه‌راهی استیل به شیر پیسوار ظرفشویی، زیر سینک شما وصل شده است. برای بستن شیر ورودی احتیاط کنید و بیش از اندازه زور نزنید، چون در صورتی که فشار نامناسب به شیر ورودی وارد شود امکان شکستن شیر از رزوه‌ها وجود دارد و آب از شیر یا سر گازی شیر نشتی می‌کند.

پس از بستن شیر ورودی، شیر بهداشتی روی سینک دستگاه تصفیه را باز نمایید. باز کردن شیر روی سینک، به این منظور است که مخزن تصفیه آب و آب داخل دستگاه شما کاملا خالی شود. پس از باز کردن شیر روی سینک، آب آشامیدنی تصفیه شده در حدود 16 لیتر خالی می‌شود و سپس فشار آب کاهش می‌یابد. تا قطع شدن کامل آب، صبر نمایید تا مخزن کاملا خالی شود. بعد از خالی شدن مخزن تصفیه آب شیر آبی روی مخزن را نیز ببندید.

شیر روی سینک که باز کرده بودید نیز ببندید، تا آخر کار به مشکلی بر نخورد. پیشنهاد می‌شود برای رعایت نحوه عوض کردن فیلتر تصفیه آب خانگی، یک لگن بزرگ یا یک سینی بزرگ زیر دستگاه قرار دهید تا آب داخل محفظه فیلترها و شلنگ‌های دستگاه روی ام دی اف کابینت یا فرش آشپزخانه نریزد. برای باز کردن حوزینگ مرحله اول دستگاه، پیشنهاد می‌شود از آچار حوزینگ مراحل پایینی استفاده نمایید که باید در پکیج دستگاه آب تصفیه شما وجود داشته باشد. توجه نمایید که آچار را از زیر حوزینگ تا بالای حوزینگ ببرید و بعد فشار وارد کنید. جهت باز شدن فیلتر تصفیه آب، مراحل اول دوم سوم به صورت پاد ساعت گرد یعنی خلاف جهت عقربه‌های ساعت باشد. باز نشدن فیلتر تصفیه آب به علت دیر عوض کردن فیلتر آن است که باید برای این منظور زور بیشتر و فشار بیشتری وارد شود. قبل از ایجاد فشار بیشتر مطمئن شوید که حوزینگ‌های دستگاه شما به مشکل بر نمی‌خورد و نمی‌شکند. در صورتی که حتی با فشار بیشتر هم حوزینگ دستگاه شما باز نشد، پیشنهاد می‌شود از یک چاقو برای رسوب زدایی استفاده کنید. بین کلگی حوزینگ و خود حوزینگ یک فاصله بسیار کم هست که برای باز کردن حوزینگ‌های رسوب کرده، می‌توانید چاقو را بین این شیار وارد نموده و کمی عقب و جلو نمایید تا رسوب و جرم کاهش پیدا کند.

پس از باز کردن حوزینگ مرحله اول می‌توانید فیلتر کثیف و اشباع شده را جایگزین فیلتر جدید نمایید. پیشنهاد می‌شود محفظه فیلتر مرحله اول را یک بار با آب شستشو نمایید. توجه کنید، فقط و فقط با آب خالی به شستشوی محفظه بپردازید زیرا وارد شدن مواد شوینده و کف در محفظه می‌تواند هم به دستگاه شما و هم به عملکرد فیلترهای تصفیه آب آسیب وارد نماید.

پس از اینکه فیلتر جدید را که جایگزین فیلتر اشباع شده کردید، هوزینگ دستگاه را سر جای خود قرار داده و در جهت عقربه‌های ساعت ببندید. مطمئن شوید که هوزینگ محکم بسته شده باشد، زیرا در صورت شل بودن رزوه‌های هوزینگ امکان نشتی آب وجود دارد. همچنین در نظر داشته باشید که بالای هوزینگ نزدیک به رزوه‌ها یک واشر برای آب بندی دستگاه شما قرار دارد، که در صورتی که اصطلاحا رزوه‌ها واشر را گاز بگیرند، واشر از جای خود جا به جا شده و می‌تواند موجب نشتی آب آشامیدنی شود.

در صورتی که همه این مراحل را به درستی و صحیح انجام دادید و باز هم هوزینگ مرحله اول نشتی داد، می‌توانید واشر را کمی روغن مایع خوراکی بزنید و در سر جای خود قرار دهید تا آب بندی گردد. همچنین می‌توانید از نوار تفلون صنعتی پهن نیز برای رزوه‌های هوزینگ استفاده نمایید. تا اینجا فیلتر مرحله اول به درستی جایگزین شد و فیلتر مرحله دوم و سوم نیز به همین شکل تعویض فیلتر می‌گردند. نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که فیلتر مرحله اول و فیلتر مرحله سوم، دو سر به یک شکل می‌باشند و نیازی نیست به صورت خاصی در هوزینگ دستگاه تصفیه قرار بگیرد؛ اما برای قرار دادن فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول می‌بایست حتما واشر بالا قرار گیرد تا دستگاه شما آب بندی درستی شود و عملکرد فیلتر مرحله دوم نیز مختل نشود

وظیفه فیلتر مراحل دوم و سوم حذف و تصفیه کلر از آب آشامیدنی است. در نظر بگیرید که عوارض دیر عوض کردن فیلترهای سه گانه تصفیه آب می‌تواند به پک کامل فیلتر تصفیه آب آسیب برساند؛ زیرا در صورتی که فیلتر پیش تصفیه عملکرد درستی نداشته باشد نمی‌تواند از فیلتر ممبران اسمز معکوس، که اصلی‌ترین فیلتر دستگاه شما محسوب می‌شود محافظت لازم را به عمل آورد و کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده شما به شدت کاهش پیدا خواهد نمود. طبق مراحل بالا که توضیح دادیم، سه فیلتر پایینی مراحل 1 و 2 و 3 دستگاه تصفیه آب خود را تعویض نمایید. سپس نیاز به کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی پیدا خواهید نمود. روش کربن گیری اصولی دستگاه، به این صورت است که شلنگ ورودی فیلتر ممبران مرحله چهارم را از اتصالات کوئیک فیتینگ جدا می‌کنید. سپس شیر ورودی دستگاه را باز می‌کنید تا آب آشامیدنی به میزان 20 لیتر از شلنگ ورودی ممبران در یک ظرف خارج شود. سعی کنید تا زمانی که آب کاملا شفاف شود آن را تخلیه کنید، تا کربن داخل فیلتر مراحل دوم و سوم کاملا تصفیه گردند.

پس از این امر می‌توانید شلنگ ورودی ممبران را جا بزنید. توجه کنید که تا اینجا برای تعویض فیلتر مراحل اول دوم و سوم نیاز به کربن گیری می‌باشد و در صورتی که می‌خواهید پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای را تعویض نمایید، پیشنهاد می‌شود که تا این مرحله کربن گیری را انجام ندهید و در آخر مراحل تعویض فیلتر این کار انجام شود.

ترتیب فیلترهای تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل 6 مرحله ای، اکثرا از زمان ورود دستگاه تصفیه به بازار ایران عرضه و به فروش رسید. به طوری که بیشترین خرید دستگاه تصفیه آب توسط مشتریان دستگاه 6 فیلتره بوده است. این مسئله باعث شده تا در بیشتر منازل از آب تصفیه کن 6 مرحله ای استفاده گردد. البته طرز تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای با دستگاه 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز تفاوت چندانی ندارد و حتی شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل درخواست اضافه شدن فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی و فیلتر اکسیژن ساز آنتی باکتریال به دستگاه تصفیه شش مرحله ای خود را نیز داشته باشید.

تعویض فیلترها نیز به ترتیب مراحل بالا انجام می‌گردد و هر کدام روش خاص خود را دارد. بخصوص فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای همچون تعویض فیلتر پست کربن، نیاز به رعایت اصول فنی و آب بندی و شستشوی فیلتر تصفیه آب دارد که در این مطلب به صورت مفصل آموزش آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد تا به این سوال که چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم پاسخ مناسبی داده باشیم.

شرکت تصفیه آسا با بیش از یک دهه سابقه تخصصی، واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در ایران به شمار میرود. در مراکز خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، برندهای بسیار زیاد ایرانی، چینی، تایوانی و… یافت میشوند با سیستم های تصفیه آب خانگی متفاوت و به روش های زیادی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تصفیه مینمایند. با این حال تصفیه آسا با بررسی دقیق هر یک از دستگاه های عرضه شده در این مجموعه به شما این اطمینان را میدهد که بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی را طبق نیاز و بودجه خود تهیه خواهید نمود و کیفیت دستگاه های شرکت تصفیه آسا قابل مقایسه با برندهای متفرقه موجود در بورس فروش دستگاه، نخواهند بود.

مارک های معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

روش اسمز معکوس Reverse Osmosis System یک تکنولوژی تحت لیسانس آمریکا میباشد، به صورت زیرسینکی استفاده میشود که در مراحل ابتدایی فیلترهای پیش تصفیه اول تا سوم، املاح درشت آب آشامیدنی و کلر و کلرامین موجود در آب را تصفیه می نماید. تمام برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه ی آب آشامیدنی منازل استفاده مینمایند.

در مرحله چهارم با استفاده از فیلتر اسمز معکوس ممبران Memberane که یک فیلتر بسیار ریزبافت است املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… که مضرات جبران ناپذیری همچون بیماری های سرطانزا برای بدن انسان به ارمغان می آورند را از آب جدا نموده و به پساب فاضلاب هدایت مینماید.

مرحله پنجم بو، طعم، رنگ آب تصفیه شده را بهبود میبخشد. مرحله ششم مینرال املاح معدنی مفید همچون کلسیم و منیزیم را به آب اضافه مینماید. مرحله هفتم با افزایش سطح ph آب آشامیدنی آن را یونیزه قلیایی مینماید.

مرحله هشتم با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی به حذف باکتریهای مضر موجود در آب آشامیدنی میپردازد و در نهایت آب با سختی پایین استاندارد سلامت بدن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. رنج قیمت آب تصفیه کن تایوانی اصل در این دستگاه ها در بازار از یک میلیون و پانصد هزار تومان تا 4 میلیون و پانصد هزار تومان بسته به کیفیت و کشور تولید کننده متغییر است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا، از بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب خانگی و قطعات یدکی آب شیرین کن میباشد . تصفیه آسا با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه افزایش کیفیت آب آشامیدنی و بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص به ارائه خدمات ارزنده در کنار عرضه دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و شما را در انتخاب یک دستگاه مناسب همراهی خواهد کرد.

پیشنهاد میشود برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا طبق نیاز شما گزینه های مناسب معرفی گردیده و بهترین محصولات در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت دستگاه تصفیه آب

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده لیست قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که به صورت روزانه به ارائه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی میپردازد. از محصولات برند مینروا Minerva، که توسط نمایندگی تصفیه آب تصفیه آسا در سراسر ایران عرضه میشوند دارای گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات و همچنین تضمین قیمت نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت و خدمات نصب و ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن تجربه نمایید. قیمت آب تصفیه کن خانگی در مدل های مختلف را میتوانید با تخفیفات فروش ویژه تصفیه آسا مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

این روز ها اهمیت آب تصفیه شده و ضرر های آب آلوده لوله کشی بر کسی پوشیده نیست و به همین دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا بسیار رواج پیدا کرده است و افراد زیادی تمایل پیدا کرده اند تا از این دستگاه برای افزایش کیفیت و سلامت آب آشامیدنی استفاده کنند و خود و خانوادشان را از بیماری های ناشی از آب آلوده در امان نگه دارند.

آب تصفیه کن های خانگی انواع و برند های مختلفی دارند و برای این که بدانید دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه و بهترین آب تصفیه کن چیست لازم است تا برندهای معتبر آن را بشناسید و با آگاهی و اطلاعات لازم اقدام به تهیه آن کنید. این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا در رابطه با بهترین نوع دستگاه تصفیه آب و پر فروش ترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی و هم چنین راهنمای خرید آب تصفیه کن خانگی اطلاعات کافی به دست آورید.

منبع : ایسنا – جی اس ام – دنیای اقتصاد – سایت دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا – https://www.tasfiyeasa.com/


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.bia2roudan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.bia2roudan.ir | نقشه سایت